LAZER LZB16 (54-61cm)

Podrobnosti

Kompaktní DLX MIPS, navržený pro rekreační jezdce, má 5hvězdičkové hodnocení ochrany Virginia Tech "Nejlepší dostupné". Přilba obsahuje 20 větracích otvorů s integrovanou síťkou proti hmyzu, vrstvu MIPS a zadní LED světlo, které vám dodají větší jistotu při projížďce městem.

Vrstva MIPS, osvěžující lehká volba pro rekreační cyklisty, vám poskytuje extra ochranu, když se stane nečekané. Díky váženému 5hvězdičkovému hodnocení ochrany Virginia Tech "Nejlepší dostupné" se můžete spolehnout, že Compact DLX MIPS je skvělou volbou pro vaši hlavu. Systém TS+ Fit System se nastavuje vertikálně a horizontálně, aby helmu udržela bezpečně na hlavě přes jakékoli nerovnosti na silnici nebo stezce.

Na slunečných víkendových pedálech vám kšilt zabrání mžourat a 20 větracích otvorů integrovaná síťka proti hmyzu vás ochladí. Pro večerní šlapání do pedálů vás udrží viditelné reflexní detaily a přiložené zadní TS+ LED světlo.

Kompaktní helma padne každému, takže ať už se držíte zpevněných cest nebo se vydáváte na štěrkové a prašné cesty, tato helma vám pomůže ochránit hlavu, abyste se mohli soustředit na dobrodružství, které vás čeká!

Specifikace:

VÁHA: 325 g

MATERIÁL: EPS pěna, polykarbonát, nylon

SYSTÉM FIT: Systém Turnfit+ (TS+)

VĚTRÁNÍ: 20

OTOČNÁ OCHRANA: MIPS

CERTIFIKACE: CPSC

890,00 Kč